Kosmetický biostimulační laser LASOCARE

Co je Biostimulační laser?

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi v podobě čistoty a brilance, které v přírodě nenajdeme,a působí na buněčné struktůry nenásilným způsobem. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovávat denní světlo, ale dokáže velmi dobře využít právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Jaké jsou možnosti Biostimulačního laseru v estetické kosmetice?

Účinek světla generovaný nízkovýkonným laserem má čtyří oblasti:

 • imunostimulace - zvýšení obranyschopnosti organismu,
 • analgezie - potlačení lokální bolestianalgetický( proti bolesti )
 • protizánětlivost ( antiflogistika ) hojení zánětů
 • regenerace-biostimulace. obnovění tkáně buněk nebo její funkčnosti

V kosmetologii pracujeme s posledně jmenovanou oblastí, kde pracujeme s biostimulační efektem na znovuobnovení mladistvého vzhledu a funkce pleti - povadlé pleť s vráskami, jizvy, strie, poruchy hydratace, popáleniny. Do třetí proti zánětlivé - např. AKNÉ. Druhou oblast ponecháváme lékařúm a první oblast s úspěchem využíváme u OPARŮ ( herpes).

Biostimulační laser je dnes společně s Diamantovou dermabrazí, pulzním světlem ( IPL ) a ultrazvukovou špachtlí nadstandardem na poli kosmetologie. Špičkové kosmetičky s vývojem inovativních technologií zařazují ošetření laserem společně s dalšími přístroji do klasických služeb jako je vyhlazení vrásek, projasnění obličeje, depilace voskem, čištění pleti, permanentní make up, atd. Laser umožňuje zklidnit začervenaní pleti po různých ošetřeních.

 

Jak se používá biostimulační laser LASOCARE v praxi?

Aplikaci metody LASOCARE má dvě fáze, aktivační - aplikace BIOstimulačního laseru a každodenní večerní ošetření laserovým gelem doma.

Paprsek generovaný laserem je světlo se zvláštními vlastnostmi, které povzbuzují metabolismus buňky. Průchodem světla buňkou se zvyšuje propustnost membrán, tím dojde k účinnější výživě a snadnějšímu dělení buněk. Důležité je, aby paprsek laseru dopadal kolmo na povrch ošetřované plochy.

Aktivace v kosmetickém salónu

Důkladně očistímě ošetřovanou oblast, mírně navlhčíme a důkladně vmasírujeme laserový gel do hloubky. Laserový gel aktivujeme laserovým světlem po dobu 7-20 min. v závislosti na diagnóze a potom kosmeticka pokračuje ve standartním kosmetickém ošetření ( nanesení pleťové masky či výživného hydratačního krému).

Co se při tom děje?  LACTOFERRIN - OSVĚDČENÁ ANTIOXIDAČNÍ OCHRANA ORGANIZMU PROTI STÁRNUTÍ.

V první fázi je aktivován enzym LAKTOFERRIN , který spotřebovává ionty železa a tím brání v rozmnožování kožních bakteríí, které následně zanikají ( využívá se např. pro AKNÉ ).

V druhé fázi LAKTOPEROXIDÁZA, což je enzym, který hydratuje, aktivuje a prokysličuje jednotlivé vrstvy kůže a tím přirozeným způsobem harmonizuje kyslíkový dluh. Výsledkem je vypnutá omlazená pleť.

Enzym LACTOFERRIN se aktivuje červeným laserovým světlem určité vlné délky a tento enzym předá světelnou energii druhému enzymu LACTOPEROXIDÁZE, která následně produkuje vodu, kyslík a CO2.Tímto procesem dochází výše zmíněnému vyrovnání "KYSLÍKOVÉHO DLUHU" a zpevňování kolagenových vlákem.Výše popsaný proses působení enzymů na laserové světlo je dokončen efekt vymizení drobných VRÁSEK, zpevnění povrchu kúže, AKNÉ A ZMENŠENÍ HLOUBKY VELKÝCH VRÁSEK. První výsledky pororovatelné již po PRVNÍ APLIKACI LASEROVÉHO OŠETŘENÍ!!!

Proč používat doma laserový gel LASOCARE?

Domací použí laserového gelu každých 24 hodin večer ( po očištění pleti vpravíme pravidelným denním vmasírováním několika kapek  gelu a udržíme omlazovací efekt po celý měsíc ) je nutná podmínka pro komplexní BIOstimulační efekt laserovým ošetřením.

Je ošetření BIO stimulačním panoramatickým scannerem bolestivé ?

Není! pouze pro fotocitlivé osoby může být ošetření laserem nepříjemné, přestože jsou oči chráněny speciálními brýlemi!

 Co klienti nejvíce žádají při ošetření Biostimulačním laserem?

 • Vrásky, regenerace a ochablá pleť - jedno z nejfrekventovanější ošetření. Bio laser pomáhá ke zlepšení stavu pokožky, k její větší elasticitě a pružnosti. Pleť se celkově zharmonizuje, vypne se, zlepší se její vzhled a dojde k odstranění menších nedostatků. Záleží na stavu pleti klientky? Ano, mladší a udržované pleti postačuje pouze 1 x měsíčně laserové ošetření a laserový gel s pravidelnou domácí péčí jedenkrát denně večer. V případě, že se objevují vrásky a ochablá pleť, nebo chcete ošetřit stávající vrásky doporučujeme 10 aplikací Biostimulačního laseru  v průběhu 30 dní v kombinaci s Laserovým gelem, který aplikujete po uvedenou dobu běžným způsobem doma.( pravidelně denně večer).
 • Akné  - jeden z nejobvyklejších kosmetických problémů. Bio laser přispívá k efektivnímu hojení pustulek a zánětlivých papulek již po několika aplikacích. Reakce pleti, u lehčích forem AKNÉ, na Biostimulační laser je ve většině případů viditelná a rychlá, u těžších formy potřebují delší péči. Doporučujeme  laserový gel a 10 aplikaci Bio laserem.
 •  Strie a drobné jizvy
 • Celulitida

Jak často absolvovat ošetření pleti Bio laserem?

Doporučuje 2-3 aplikací Biolaserem těsně po sobě a potom 2 x týdně do vyčerpání 10 aplikací, tento počet je doporučen pro odstranění VRÁSEK i AKNÉ !!! Účinnost a efektivita ošetření BIOSTIMULAČNÍM LASEREM  spočívá v opakování, které přináší požadovaný efekt!!! Je možné pokud je pleť hodně zanedbaná i intenzívní kůra každý den!

 

Kup permanentku na VRÁSKY 10 aplikací Biostimulačním laserem včetně speciálního laserového gelu, který dostanete jako dárek!!!

Kup permanentku na AKNÉ 10 aplikací Biostimulačním laserem včetně speciálního laserového gelu, který dostanete jako dárek!!!

 

Seznam využití biostimulačního laseru v kosmetologii:

 • akné, jizvičky po akné, opar, lišej, ekzém
 • vrásky, ochablá pleť, regenerace pleťi
 • zklidnění pokožky po depilaci
 • poruchy pigmentace
 • kuperóza - popraskané žilky, žilní stěny
 • omrzliny, opruzeniny, hematomy, poleptání, proleženiny
 • kelojidní jizvy
 • Alopecie -stimulace růstu vlasů a  jejich regenerace ( u žen)
 • regenerace nehtových lůžek
 • celulitida
 • jizvy a strije
 • biostimulace pleti

Seznam speciální laserové kosmetiky:

Laserový gel Lasocare BASIC

Lasocare SMARAGD s kmenovými buňkami

 

V kosmetických salónech se používá ruční tužková sonda, která je určena na aplikaci u  oparů, očního okolí, po depilaci horního rtu, na jizvy atd. U větších ploch používáme ruční scanner, který má 6 diod a používá se na dekolt, ruce, celý obličej, akné na zádech atd. Špičku tvoří Panoramatický optický laserový scanner s dvanácti diodami. Při ošetření  velkých ploch ( např. obličej, krk, dekolk a oblast poprsí nebo celá záda )  Panoramatickým scannerem LASOCARE vzniká synergický efekt, kdy spontánní rekace ozařované tkáně se násobí a zvyšuje se blahodárný účinek.

Kontraindikace:

 • těhotenství
 • epilepsie
 • zvýšená nebo snížená činnost štítné žlázy

Laserová poradna