Meditace v solné jeskyni

 

ÚPLŇKOVÁ MEDITACE V SOLNÉ JESKYNI PRO VEŘEJNOST 11.10.2011 ZAČÁTEK V 18 HODIN.

SRAZ 15 MINUT PŘED ZAČÁTKEM 

ÚČAST POTVRĎTE PŘEDEM Z DŮVODU OMEZENÉHO POČTU MÍST

NEJLÉPE  TEL.: 542 222 220  NEBO E-MAIL: INFO@AWARELAXCENTRUM.CZ

 

                         Opakováním se stává z žáka mistr.

          O meditaci....

- Stejně tak při pravidelných úplňkových meditacích roste postupně vaše pokročilost a vnímavost. Vnitřní vhled umožňuje prostřednictvím meditace začít poznávat a využívat svých přirozených spirituelních schopností a vlastností o kterých si myslí spousta smrtelníků, že patří jen mimořádně obdařeným, nadaným či jinak neobvyklým jedincům.

Mezi schopnosti patří umění relaxovat, aktivovat čakry, vnímat energii vnitřních orgánů, sjednocení mozkových hemisfér, napojení se na vlastní cit a intuici.

          Pocity po....

- Po meditaci cítíte intenzivní duševní klid a soulad, který se přenáší automaticky i do těla. Pravidelná meditace vás vede k vytváření postupného souladu a pohody ve vašem životě.

          Získáte.....

- Uvědoměním si svého vnitřního potenciálu procítíte a pochopíte možnosti - jakousi rezervu, kterou nepoužíváme, přesto je nám k dispozici a stále vždy byla.

         Atmosféra....

Solná jeskyně nabízí výjimečnou atmosféru klidu, zdravé prostředí doprovázené relaxační hudbou, i mou hrou na tibetské mísy. Je zde i speciální prostor pro dvě osoby jménem Šungitová komnata, přímo spojený s hlavní jeskyní..

 

Můžete se podívat na můj krátký vstup natočený v prostředí mé masérny

v rámci reportáže ČT1 s názvem Ticho léčí.

ROMAN SRNEC