Představení

 

NĚCO O MNĚ a TAROTU

 

Jmenuji se Antonín Zounek narodil jsem se 20.8.1969   

 

Vždy jsem byl zvědavé dítě, mým očím nestačilo pozorovat vše jen na povrchu, chtěl jsem vědět co je uvnitř každé věci,každého člověka. Věděl jsem že náhoda neexistuje a vše  na zemi ale i ve vesmíru je propojené…a spolu všechno souvisí.

Nemusíme tomu rozumět ale někde v  naší mysli to dobře víme…Dokáži analyzovat a ukázat člověku jeho hloubky a možnosti, inspirovat. Praxí jsem pochopil a z úžasem pozoruji jak je člověk s člověkem s bohem s přírodou ze vším na co si jen vzpomenete dokonale propojený a napojený na všechny možné síly a energie které  nikdy nespatříme ale víme že drží celý náš svět pohromadě.

FOTO

Žijeme v době kdy nám lidem jsou odkrývána ty největší tajemství.

Věnuji se archetypální terapii  a práci s lidmi deset let, pořádám kurzy Tarotu a přednášky otarotu a numerologii, studuji  speciální formy terapie, jako je hypnóza, regrese,rodinné konstelace, je to pro mne nádstavba a přirozené pokračování archetypální terapie, uvědomuji si že všechny druhy terapií jsou jako perly spojené v jeden náhrdelník. FOTO

V dnešní době si terapeut nevystačí z jednou formou  psychoterapie, je potřeba ovládat vícero způsobu a terapeutických nástrojů, studia nikdy nekončí. Mým cílem je pomáhat lidem tím co znám a ovládám, být tu pro lidi, protože tím se učím i já sám a zároveň získávám vlastní hodnotu a smysl pro svůj život. Vědět že nejste v životě zbyteční je pocit nad všechny ostatní. Naše práce má být pro nás největším posláním a údělem a  o to se chci snažit.

FOTO