Fotoomlazení, fotorejuvenace

 

je souhrnný název pro několik postupů. Hlavním principem této metody je tepelné narušení kolagenu v pleti. Důsledkem toho se v pokožce je aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnost a pružnost pokožky. K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných žilek, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky. Fotorejuvenace je velmi šetrný postup, a proto jej lze kombinovat s chemickým pealingem, ošetřením lasery, aplikací botulotoxinu, kožních implantátů a lze jej také provést po operačních zákrocích.

Resurfacing je laserová metoda ošetření pleti, při níž je pomocí paprsku erbiového nebo CO2 laseru odstraněna svrchní vrstva pokožky. Výsledkem resurfacingu je vyhlazení vrásek a jizviček, vypnutí pleti a celkové omlazení. Resurfacing je oproti fotorejuvenaci více invazivní.

 

Technologií EasyEpil se dělá výhradně rejuvenace (fotorejuvenace) nikoli resufacing! 

 

Fotorejuvenace

Jedná se o šetrné zahřívání škáry nízkými dávkami světelné energie. Zdrojem světla je buď intenzivní pulzní světlo (IPL), pulzní barvivový laser nebo diodový laser. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Tím je probuzena nová tvorba kolagenu, vyhlazují se drobné vrásky a pleť se vypíná. Světelná energie je částečně pohlcena v rozšířených žilkách obličeje, čímž dojde k jejich zatavení a následně v několika týdnech k jejich vstřebání. Při fotorejuvenaci jsou částečně odstraněny i pigmentové skvrny na kůži. K zahojení po fotorejuvenaci dochází asi po 5–14 dnech. Doporučný počet návštěv  3 až 6 krát po 14 dnech. Po zákroku fotoomlazením může být citlivější kůže začervenalá až mírně napuchnutá, po 1-2 dnech tato reakce ustoupí. Doporučené opakování 3 až 6 krát po 14 dnech.Viditelné výsledky po 2 až 4 opakováních v kombinaci s maskou BIOCELL (30min.) a nebo kolagenové revitalizační kůry.

 

Kolagenová revitalizační kůra

Tato kůra vyžaduje speciální kolagenové přípravky:

  • Tělové mléko Collagen beauty Balm

  • Kolagenová maska Larens Body

  • Hydratační tonikum s kolagenem Care Face Toner

 

 

Hydratační tonikum s kolagenem Care Face Toner

Zklidňuje podráždění a obnovuje správné pH pokožky

  


 

Kolagenová maska Larens Body

Silně regenerační kolagenový gel určený pro péči o Vaše tělo. Regenerační účinky jsou okamžitě viditelné. Kůže se stává hladší a pevnější. Kolagenový gel je velmi vhodný v boji proti celulitidě striím. Doporučeno pro péči po opalování.

 

 

Tělové mléko Collagen beauty Balm

 

Jemné odličovací mléko s kolagenem pro tvář a oči delikátně odstraňuje make-up a nečistoty.

Tělové mléko s kolagenem pro intenzivní péči. Zásobuje vaši pokožku dlouhotrvající vlhkostí, účinně regeneruje a navrací jí mladiství vzhled. Hlavními složkami CB Body Care Balm jsou: kolagen, avokádový olej, bambucké máslo a vitamín E. Balzám je určen k ošetření celého těla pro suchou a velmi suchou pokožku. Má bohatou, příjemnou konzistenci a líbivou vůni

 

 

ceník | masáže | kosmetika | fotoepilace s IPL | novinky | kontraindikace