Tarot a numerologie

 

ÚVOD- TAROT-ARCHETYP

 

 

Archetypálni TAROT , je terapeutická pomůcka, v které se spojuji dva fenomény, starodávné uměni výkladu tarotových arkán  jako cesty a zrcadla do lidské duše, chcete-li do podvědomi a nevědomí člověka.TAROT je mapa na naší cestě do nekonečných prostor které se ukrývají v každém v nás. TAROT používají lidé už mnoho století jako jedinečnou pomůcku pro objasnění situací a stavu v kterém se člověk nachází, spojuje nevědomé s vědomím.

FOTO

 Lidé nejčastěji používají TAROT a karty, na to aby odkryli svou budoucnost, lidská touha vědět co mne čeká je nekonečná.Při práci s Vámi, mi je vždy ukázána Vaše budoucnost, TAROT dokáže přesně definovat vaše budoucí rozhodnutí na základě přítomného okamžiku v kterém se nacházíte , jestli Vás zajímá budoucnost patří   TAROT mezi tradiční nástroje pro obraz Vaší budoucnosti, ale je důležité si uvědomit že ne karty určují můj osud, ale jen já,  moje skutky, myšlení  a danosti tvoří moji budoucnost.TAROT   ukáže obraz Vaši budoucnosti. Ale o tom jaký, bude ten obraz vaší budoucnosti rozhodujete jen vy sami.

FOTO

Carl Gustav Jung, švýcarský  psycholog znovu objevil sílu archetypu a začal je používat jako nástroj pro své terapie. Archetypy jsou typické formy chování, které když se stanou vědomými,projevují se jako představa. Archetypy jako takové nelze pozorovat,jejich púsobení však pozorovat lze, produkují archetypální obrazy a motivy,představy v naší mysli.

Tarotové arkány(obrázy) jsou dokonale znázorněnými Archetypy,  a jedinečný nástroj k sebepoznávání…

 

ARCHETYPÁLNÍ TAROT nám pomáhá vysvětlit a objasnit  myšlenky a pocity kterým vědomě nerozumíme, je to most mezi vnějším - viditelným světem a vnitřním- skrytým světem v nás. Je to analýza obrazů a jejich převedení do lidské řeči, nám umožňuje,  lépe pochopit  situaci v které se v životě nacházíme ,své pocity a emoce a tím už přestáváme být oběti vlastních emocí a myšlenek, ale stáváme se spolutvůrci svého osudu.